“Jam seksi, por kam frikë se do mbetem ‘single’”

jam-seksiAjo është një femër e bukur, me një trup fantastik, por me atë që ka deklaruar së fundmi i ka habitur të gjithë.

Aktorja dhe modelja e njohur, Danni Levy, punon shumë në palestër dhe shpesh publikon foto të sajat në rrjetet sociale, ku sigurisht që bie në sy linjat e saj perfektë në këto fotografi ‘hot’ të saj.

Por, 32-vjeçarja thotë se mund të mbetet “single” përgjithmonë. Arsyeja? Fotot e saj seksi vetëm sa ia largojnë meshkujt. Të paktën kështu mendon Danni./tch


Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. Je seksi po ske tru, e ke kafazin bosh, seksi 10 minuta maksimumi esht truri dhe personaliteti e bejn nje lidhje te kendshme dhe te lumtur, shko ne seks shop dhe qendro seksi me lodrat aty edhe ti megjith ca jeni ju aq tru keni sa ato dildot aty

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Gazetarja del në transmetim me fustan rrjetë dhe… pa të brendshme

Një gazetare nga Florida nuk e ka menduar gjatë dhe ka vendosur ...