Shtiret sikur vdes, më pas “ringjallet” e i propozon të dashurës

Një burrë është shtirur sikur vdiq në një aksident rrugor, vetëm që pas të ringjallej e t’i propozonte të dashurës së tij të traumatizuar për martesë.

Video tregon se si i dashuri i vajzës qëndron i shtrirë në një rrugë të Nigerisë ndërkohë që një mik i tij i thotë kësaj të fundit që ai u godit nga një makinë.

Nga koka e burrit rrjedh gjak, dhe kjo “konfirmon” historinë e aksidentit me makinë. Pas pak momentesh, ai “ringjallet” dhe e lë të dashurën e tij pa fjalë. Më pas merr unazën nga një shok pranë tij dhe i kërkon vajzës të martohet me të.

Për një moment, duket sikur gruaja do të thotë jo teksa bën një hap prapa dhe kthen kokën, duke mbuluar sytë me duar për të fshirë lotët por më pas shkon drejt tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Metodat ekstreme, si stërvitet policia më e fortë në botë…+18

Në këtë video duket disa nga policët më të fortë në botë ...