Kjo është shtëpia e re e presidentit Barack Obama

shtepia-obamaPas shpërnguljes nga Shtëpia e Bardhë, familja e presidentit aktual të Amerikës, Barack Obama do të zhvendoset në Kalorama, të Washington DC.

Edhe pse vështirë të lëshojnë Shtëpinë e Bardhë, një shtëpi mahnitëse dhe të bukur, Obama me gruan e tij dhe dy vajzat përsëri nuk do të zhgënjehen, pasi shtëpia e tyre e ardhshme është po aq e bukur.

Shikoni se si duket shtëpia e re ku familja Obama do të jetojë:

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Andrra pjesë e skandaleve, i dalin të brendshmet në publik, ja çfarë bën Sinani (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, një cift mjaft i preferuar për shqiptarët ...