Super-shtëpia 7.2 milion paund e Neymar

shtepia-neymarSe fundi braziliani Neymar nënshkroi kontratën e re me Barcelonën dhe tashmë futbollisti brazilian i ka bërë një “dhuratë vetes”, një shtëpi 7.2 milionë paund.

Prona e re e 24 vjeçarit është vendosur në Portobello, rreth një orë larg me makinë nga Rio de Janeiro. Aty gjithcka është luks, ku nuk mungon pishina, një fushë tenisi, si dhe 6 suita.

Shtëpia në Portobello është e fundit në vargun e shpenzimeve tejet të kushtueshme të Neymar, i cili më parë ka shpenzuar 3.6 milionë paund për një avion privat, si dhe 3 milionë paund për jahtin e tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pas Kim Kardashian, shqiptari kujdeset edhe për “look-un” e aktores hollivudiane

Shqiptari, Mario Dedivanovic është shndërruar në një nga grimierët më të preferuar ...