Shqiptarja i vjedh reçipetat, kinezja e rreh keq në mes të rrugës

Ndoshta keni dëgjuar për aftësitë në karate të kinezëve, ose të paktën keni parë Jackie Chan ku ai ushtron stile të ndryshme të arteve marciale. Mirëpo, kjo grua kineze, ka vendosur t’i tregojë aftësitë e saj në karate në mes të Prizrenit, pasi një shqiptare i vodhi një palë reçipeta.

Ngjarja e pazakontë ka ndodhur dje në Prizren dhe në videon e publikuar nga Indeksonline, shihet sesi kinezja rreh vajzën, pasi kjo e fundit kishte dalë nga dyqani i saj me një palë reçipeta, të cilat i kishte marrë pa leje.

Edhe pse vajza tentoi të largohej, shitësja e xhindosur e ndoqi me vrap dhe e kapi prej flokësh, duke e detyruar të kthente mallin e vjedhur disa minuta më parë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ruset seksi që bëjnë gjithcka për para…!

Dy femra, pjesëmarrëse në një “reality show” në Rusi, janë bërë protagoniste ...