Shqiptari grabit pikën e karburantit, arrestohet shumë pranë burgut

karburanteeeNjë 30-vjecar nga Shqipëria ka grabitur një pikë karburanti këtë të enjte në Trikalla të Greqisë.

Sipas burimeve, mësohet se ai ka marrë 2000 euro nga kjo pikë karburanti.

Punonjësi i pikës, një 45-vjeçar grek tha se u kërcënua nga shqiptari që t’i jepte paratë.

Grabitësi u kap vetëm pak metra larg burgut të Trikallës nga ana e policisë.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

majlinda-andrea

Hetimi për rryshfetin 50 mijë euro, gjyqtarja e dinte, i tha burrit “kujdes me veprimet”

Gjashtë muaj nga hetimi për korrupsion dhe zbulimi i skandalit në Gjykatën ...