FOTO/ Shqiptari tenton të hiqet si “boss”, por bën një gabim të pafalshëm

xhiro-ferrari-por-lamboShumë djem duke e ditur se makinat luksoze janë një “karrem” i mirë për femrat, postojnë vazhdimisht foto në rrjetet sociale me marka të njohura si Ferrari, Lamborghini apo Porsche.

Këtë gjë ka tentuar të bëjë dhe një shqiptar që jeton në Kretë të Greqisë, që mesa duket u përpoq të bënte të tijën një makinë të parkuar në rrugë.

Ai ka postuar një foto pranë një makine Lamborghini të verdhë, por me diçiturën: “Ja dhe një xhiro me Ferrari”./JOQ/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bën seks me motrën e shokut të ngushtë, i pabesueshëm reagimi i djalit (Foto)

Tradhëtia më e madhe që mund t’i bësh një djali është kur ...