Shqiptari habit policinë italiane, ja cfarë iu gjet në banesë

polici-italiNjë shqiptar është kapur nga policia italiane me 25 kg heroinë dhe kokainë si dhe me një armë kimike.

Njoftohet se shqiptari Klodian Hakballa u arrestua në Livorno pas një kontrolli në apartamentin e tij, ku u gjetën 23.5 kg heroinë dhe 1 kg kokainë.
Poashtu policia gjeti dhe një spaj që të shkakton paralizim. Fillimisht brenda në banesë u gjetën vetem 1350 Euro, por më pas gjatë kontrollit në kopështin e saj u bë i mundur zbulimi i drogës dhe një pajisjeje të një rafineria të vërtetë droge, që shërbenin për përzierjen, peshimin dhe paketimin e saj.

Shqiptari e kishte fshehur drogën në qese mbeturinash, ndërkohë policia njofton se i riu shqiptar rezulton se ka një precedent për hyrje të paligjshme në territorin italian.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Mashtroi shqiptarët, ekstradohet në Tiranë biznesmeni maqedonas

Nga Specialistët e Interpol Tirana është bërë e mundur ditën e sotme ...