Shqiptari habit policinë italiane, ja cfarë iu gjet në banesë

5
Kliko per me shume info

polici-italiNjë shqiptar është kapur nga policia italiane me 25 kg heroinë dhe kokainë si dhe me një armë kimike.

Njoftohet se shqiptari Klodian Hakballa u arrestua në Livorno pas një kontrolli në apartamentin e tij, ku u gjetën 23.5 kg heroinë dhe 1 kg kokainë.
Poashtu policia gjeti dhe një spaj që të shkakton paralizim. Fillimisht brenda në banesë u gjetën vetem 1350 Euro, por më pas gjatë kontrollit në kopështin e saj u bë i mundur zbulimi i drogës dhe një pajisjeje të një rafineria të vërtetë droge, që shërbenin për përzierjen, peshimin dhe paketimin e saj.

Kliko per me shume info

Shqiptari e kishte fshehur drogën në qese mbeturinash, ndërkohë policia njofton se i riu shqiptar rezulton se ka një precedent për hyrje të paligjshme në territorin italian.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here