Shqipëri-Izrael e trukuar? Ja fotoja që hedh dyshimet

ndeshjeShqipëria u mund nga Izraeli me rezultatin 3-0 në “Elbasan Arena”, ndeshje që u la një shije të hidhur të gjithë tifozëve kuqezi.

Tifozët nuk e kanë pritur këtë humbje dhe menjëherë pas ndeshjes kanë shpërthyer ndaj presidentit Duka duke e akuzuar për shitjen e ndeshjes.

Edhe një postim i çuditshëm po qarkullon në Facebook, i cili ditën e djeshme në orën 19:20 siç duket edhe në foto ka dhënë rezultatin e saktë të ndeshjes Shqipëri-Izrael, pikërisht me shifrat 3-0 për miqtë, ndërsa koeficienti i këtij basti kuotohet në 50.

E çuditshme për të qenë e vërtetë, por fakti që ky profil e ka postuar këtë rezultat dy orë para se të niste ndeshja lë dyshime të shumta.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Duka: Kjo ishte humbja pas të cilës mendova dorëheqjen

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka qenë dje pjesë ...