Shpërthim i fortë në Turqi, hidhet në erë lokali

4
Kliko per me shume info

turqi-lokaliNjë shpërthim bombe ka ndodhur në Gaziantep të Turqisë, në një lokal në qendër të qytetit.

Mediat lokale raportojnë se në lokal u hodh një granatë nga persona ende të paidentifikuar.

Kliko per me shume info

Nga shpërthimi kanë mbetur disa të plagosur, ndërsa policia dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje. Deri tani nuk bëhet me dije për viktima.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here