“Shpërthen” politikani: Nëse populli voton sërish Ramën të shkojë në të sëmës

Kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu i ftuar në emisionin “Oktapod” në Vizion+ ka sulmuar kryeministrin Rama dhe qytetarët që e votojnë.
“Nëse ky popull e voton sërish Ramën le të shkojë në të sëmës”, tha Spahiu, ndërsa theksoi se shqiptarët gjithnjë reagojnë të fundit sa i përket ndryshimeve.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. pse nuk bashkohesh me partine e ben blushit me mire? Jeni te dy njesoj, merr njerin e shuk pas tjetrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Jul Deda reagon ashpër ndaj Ramës: Hapi sytë, 18 shkurti s`ka lidhje me 21 janarin

Aktori Julian Deda ka reaguar ne fazen e tij zyrtare ne Fb ...