“Shpërthen” politikani: Nëse populli voton sërish Ramën të shkojë në të sëmës

1
1
Kliko per me shume info

Kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu i ftuar në emisionin “Oktapod” në Vizion+ ka sulmuar kryeministrin Rama dhe qytetarët që e votojnë.
“Nëse ky popull e voton sërish Ramën le të shkojë në të sëmës”, tha Spahiu, ndërsa theksoi se shqiptarët gjithnjë reagojnë të fundit sa i përket ndryshimeve.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here