‘’Shpërthen’’ në lot gjatë koncertit live, këngëtari amerikan ‘’shokon’’ fansat(Video)

Justin-dhe-Selena-685x433Në një koncert live, këngëtari Justin Bieber mësohet të ketë shpërthyer në lot.
Duke kujtuar se në koncertin e mëparshëm, ai dërpreu koncertin, duke irrituar një pjesë të madhe të publikut.

Por këto skena duket se janë të pashmangshme, pasi këngëtari ka shpërthyer në lot gjatë performancës së një kënge.

Duket se pesha e famës dhe lodhja nga turi i koncerteve e kanë bërë atë tepër të ndjeshëm. Ai ka qenë duke performuar këngën e tij “Purpose”, kur ka shpërthyer në lot.

22 vjeçari nuk ndaloi së kënduari megjithëse zëri po i dridhej dhe lotët po mbulonin fytyrën. Në një moment të tillë, fansat e këngëtarit e kanë përkrahur, duke vazhduar së kënduari dhe brohorituri për të.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.