‘’Shpërthen’’ në lot gjatë koncertit live, këngëtari amerikan ‘’shokon’’ fansat(Video)

Justin-dhe-Selena-685x433Në një koncert live, këngëtari Justin Bieber mësohet të ketë shpërthyer në lot.
Duke kujtuar se në koncertin e mëparshëm, ai dërpreu koncertin, duke irrituar një pjesë të madhe të publikut.

Por këto skena duket se janë të pashmangshme, pasi këngëtari ka shpërthyer në lot gjatë performancës së një kënge.

Kliko per me shume info

Duket se pesha e famës dhe lodhja nga turi i koncerteve e kanë bërë atë tepër të ndjeshëm. Ai ka qenë duke performuar këngën e tij “Purpose”, kur ka shpërthyer në lot.

22 vjeçari nuk ndaloi së kënduari megjithëse zëri po i dridhej dhe lotët po mbulonin fytyrën. Në një moment të tillë, fansat e këngëtarit e kanë përkrahur, duke vazhduar së kënduari dhe brohorituri për të.

https://youtu.be/DLPYqcByRPc

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here