Shpërthen këngëtari Majk: “E bëra të famshme atë k…vën!”

Majki zbulon se kujt i dedikohet kënga ”Sjena mo”Këngëtari i hitit “Dashni” Majk përflitet kohët e fundit për ndarjen e tij nga e dashura.

Ata janë përpjekur të mbajnë në privatësi marrëdhënien e tyre, kanë qarkulluar shumë thashetheme lidhur edhe me një shtatëzani të mundshme, por që asnjëherë nuk u vërtetua.

Kliko per me shume info

Majk ka shpërthyer në një postim në Instagram, në të cilin i referohet një vajze të që supozohet se ai e ka bërë të famshme duke u marrë me të.

Këto në fakt janë fjalë nga teksti i këngës “Famous” të reperit Kanye West. Ky i fundit është shprehur publikisht se kënga i dedikohej këngëtares Taylor Swift dhe zënkës së tyre.

Në një postim tjetër Majk shkruan: “pi ju vjen inat që skom inati me ta”. Kush vallë e ka acaruar kaq shumë këngëtarin?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.