Përplasje e fuqishme mes dy makinave, shpëton për mrekulli këngëtarja shqiptare

shota-baraliuKëngëtarja shqiptare nga Kosova, Shota Baraliu është aksidentuar keq duke u përplasur me një makinë tjetër.

Nga fotoja që vetë këngëtarja ka publikuar, shihet qartë që përplasja ka qenë e fortë, por për fat të mirë këngëtarja ka shpëtuar pa lëndime.

 

Pas aksidentit Shota Baraliu ka falenderuar Zotin që ka shpëtuar pa pasoja.

“Faleminderit Zot që ma shpëtove jetën”- shkruan Baraliu.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja fotot intime të Sinan Hoxhës dhe Seldit (Foto +16)

Sinan Hoxha dhe Seldi para shumë vitesh ishin shumë të përfolur për ...