Shokuese! Dëshirojnë të bëjnë vetullën perfekte, përfundimi nuk është aspak i mirë… (Foto)

Kohët e fundit shumica e femrave i heqin vetullat komplet dhe më pas vendosin ti bëjnë tatuazh sipas dëshirës së tyre. Duke qenë pjesë e modës, numri i personave që e kanë bërë këtë veprim është i shumtë. Në mesin e tyre, numërojmë disa të cilët kanë dështuar, duke paraqitur një pamje aspak të hijëshme.. për më shumë, shihni fotot…

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Policia e gjobit pasi parkoi në trotuar, shoferit i ndodh dicka e cuditshme 2 javë më pas

Një gabim i ka kushtuar shumë një shoferi, pasi ky i fundit ...