Shokohet Zelanda e Re, tërmeti u shkaktua nga Alienët?

UntitledTërmeti i shkaktuar në Zelandën e re që solli shumë trazira duket se është qetësuar së fundmi. Pas qetësisë, një “gjahtar alienësh” mendon se ishin pikërisht alienët ata, që, sipas tij, shkaktuan tërmetin e fundit në Zelandë të Re, me magnitudë 75 ballë.
Tyler Glockner e mbështet teorinë e tij në disa drita të fuqishme që janë shfaqur në qiell para tërmetit dhe gjatë kulmit të tij.
“Është e çuditshme. Dritat nuk kanë vijimësi por shfaqen në momente të ndryshme siç ishte ky tërmet. Unë besoj se tërmetin e kanë shkaktuar alienët”, deklaron ai.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Arma” e re kundër terrorizmit, vendi që stërvit shqiponjat për të rrëzuar dronet

Franca prej kohësh është duke stërvitur shqiponjat për të kapur dhe rrëzuar dronët. ...