Shokuese, shokët zhveshin nusen para syve të dhëndrit

Traditat martesore në zona të ndryshme të Kinës janë vërtetë të habitshme. Të shumtë kanë qenë rastet kur kemi parë se si të ftuarit i prekin gjoksin nuses apo se si zhvillojnë lojëra të ndryshme seksuale gjatë ceremonisë, por duket se ka edhe më keq.

Një video e publikuar në YouTube tregon momentin kur nusja dhe dhëndri janë shtrirë në krevatin martesore dhe si pjesë e traditës, shokët e dhëndrit duhet të zhveshin nusen. Kjo video është xhiruar nga një provincë në Kinën Qendrore.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nodh fenomeni i rrallë natyror: Shfaqen tre diej!

Ndodh fenomeni i rrallë natyror: Shfaqen tre diej!

Një fenomen i rrallë natyror në Rusi, të jep idenë se në ...