Shokuese, çifti kryen marrëdhënie në mes të klubit, shokët e filmojnë (Video)

UntitledTë tilla situate janë shtuar shumë së fundmi, duke mos i bërë përshtypje. Bëhet fjalë për marrëdhëniet seksuale në mes të rrugës, apo në vende të hapur. KËtë herë flasim për një cift në Cardiff të Anglisë. Të pranishëm në një festë ditëlindje të mikeshës së tyre, cifti është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në divanin e një klubi nate
Mësohet se ngjarja e ndodhur mbrëmjen e së dielës ka shokuar të gjithë të pranishmit. Videoja shumë shpejt u bë virale nëpër internet.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Çifti më i famshëm në Shqipëri, Alma dhe Erioni shfaqen sërish, ja c’bëjnë në Fier

Momentalisht ata janë çifti më i famshëm në Shqipëri. Kjo pasi të ...