E dehur dhe pa patentë në timon, arrestohet 19-vjeçarja në Tiranë

tirane-policiaPa patentë dhe në gjendje të dehur, një 19-vjeçare është arrestuar në Tiranë teksa po drejtonte një mjet tip “Benz”.

Policia bën të ditur se është arrestuar në flagrancë shtetësia R.D., 19 vjeçe, banuese në Durrës.

Ajo u kap në rrugën “Dervish Hima” në kryeqytet, duke drejtuar pa leje drejtimi dhe në gjendje të dehur mjetin tip “Benz”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

policia2015

Mashtrimi/ Bien në pranga 3 persona, tentuan t’i merrnin 280 euro një 28-vjecari

Tre persona janë arrestuar nga Policia e Durrësit pasi dy muaj më parë ...