Bllokon trafikun për të bërë foto, shoferi i revoltuar bën një veprim që të lë pa fjalë

Coby Perisin ka nxjerrë një video ku një shofer i ngecur në trafik ka dalë nga makina e tij dhe ka shkatërruar mjetin që kishte zënë rrugën.
Ai ka marrë një shkop bejsbolli dhe ka thyer xhamin e super-makinës BMW i8 raporton LajmiFundit.al.
Ngjarja ka ndodhur në New York dhe makina kapte vlerën e 100 mijë paund.

Video është publikuar në rrjetet sociale dhe komentuesit kanë favorizuar burrin me shkop bejsbolli.
““Po bëje foto në mes të trafikut? E ke merituar!”- u shprehen ata./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Gazetari lirohet pas 18 vjetësh në burg

Muhammad Bekjanov, gazetar dhe aktivist i opozitës në Uzbekistan, është liruar pasi ...