Ndjekje si nëpër filma, ja ku arrestohet shoferi që i bëri spektakël policisë

Një ndjekje të tillë vetëm në filma mund ta keni parë. Një drejtues fugoni që ka tentuar t’i ikë policisë, është ndjekur për rreth 1 orë dhe më pas është kapur.

Drejtuesi i mjetit në një moment ka ndaluar në një rrugë qorre dhe është hedhur në një lumë aty pranë.

Një polic i është venë pas dhe e ka arrestuar në mes të lumit. Ngjarja ka ndodhur në Perth të Australisë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Do të shtyp me makinë”, i riu kërcënon Encën, por përgjigja e saj e shokon

Enca njihet si një nga këngëtaret më të sulmuara dhe që rrallë ...