Shoferi “i cmendur” ecën në sens të kundërt në autostradë, ja video

Kushedi se sa kilometra të tjerë do kishte vazhduar duke ecur në sens të kundër në korsinë e gabuar kjo makinë nëse nuk do ishte ndeshur me një patrullë policie e cila ka shmangur një përplasje fatale në autostradë në Itali.

Nga video e publikuar në media, mund të shihni se si patrulla e Policisë i preu rrugën makinës që po ecte në krahun e kundërt duke rrezikuar kështu përplasjen kokë më kokë me automjetet e tjera që po ecnin në rrugën e tyre.

Shoferi rezultoi i dehur me normën e alkoolit 4 herë mbi normën e lejuar dhe iu hoq patenta.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

RIKE-ROCIN

Rike Roci flet për herë të parë për jetën që bën, shokon me rrëfimin e saj

E shumë përfolura si tifozja më seksi e kombëtares, Rike Roci këtë ...