Video/ Arrestohet shoferi i huaj në Tiranë, Policia: Testi i alkolit shumë i lartë

3
Kliko per me shume info

tirane-policiaNjë shtetas i huaj është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi drejtonte automjetin e tij në gjendje të dehur.

Shoferi ka kryer dy herë testin e alkoolit dhe ka rezultuar se kishte konsumuar mbi normën e lejuar. Efektivi i policisë e informon në gjuhën angleze se do të shoqërohet në komisariat, ku do t’i mundësohet edhe një përkthyes.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here