Video/ Arrestohet shoferi i huaj në Tiranë, Policia: Testi i alkolit shumë i lartë

tirane-policiaNjë shtetas i huaj është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi drejtonte automjetin e tij në gjendje të dehur.

Shoferi ka kryer dy herë testin e alkoolit dhe ka rezultuar se kishte konsumuar mbi normën e lejuar. Efektivi i policisë e informon në gjuhën angleze se do të shoqërohet në komisariat, ku do t’i mundësohet edhe një përkthyes.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Operacion antidroge në Athinë, sekuestrohen lëndë narkotike, në pranga shqiptari

Një 51- vjeçar nga Shqipëria përfundoi në pranga pasi iu gjet një ...