Shkodër, del video e plotë e sherrit mes trajnerit të Vllaznisë dhe basketbollistëve të Tiranës

Së fundmi një video nga momenti i sherrit të djeshëm në Shkodër, gjatë takimit Vllaznia-Tirana në basketboll për meshkuj.

Video është publikuar në “Facebook”, ndërsa tifozët bardheblu shprehen se, duke iu referuar pamjeve filmike në këtë video, ka qenë trajneri i Vllaznisë, Bledar Gjeçaj që ka goditur fillimisht lojtarin e Tiranës, Erkand Karajn.

Tifozët shprehen se pamjet e transmetuara në televizionin lokal të Shkodrës, “TV1 Channel” janë prerë dhe momenti kur Gjeçaj godet basketbollistin bardheblu janë prerë.
VIDEO:

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

nico-rosberg

Shokon piloti i njohur: Tërhiqem nga “Formula 1”

Befason Nico Rosberg. Gjermani njoftoi tërheqjen nga Formula 1. Një vendim që ...