Shkencëtarët shokojnë, bëhet fjalë për një zbulim në planetin e Mërkurit

UntitledTeoricienët konspirativ kanë gjetur atë çfarë besojnë se është një “derë aliene” në sipërfaqen e planetit Merkur.
Objekti drejtkëndor u vërejt për herë të parë në imazhet satelitore nga Scott C. Waring nga UFO Sightings Daily, i cili pretendon se dera është dëshmi një “hyrjeje” në planet.

Pamjet u publikuan nga gjurmuesi i alienëve Tyler Glockner nga Secure Team 10, i cili e dha teorinë e tij, transmeton Gazeta Express.

Tyler thekson se forma drejtkëndore duket të jetë e vetmja në atë formë dhe se nuk ka forma të tjera të së njëjtës formë pranë

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ajo që kjo vajzë bën me babain e saj, jep një mesazh shumë të fuqishëm, dhe merr zemrat e të gjithë shikuesve (Video)

Mesazhet sensibilizuese kohët e fundit janë të shumtë. Këtë herë, qëllimi i ...