Shkëlzen Berisha: Rama llap atëherë kur duhet të heshtë, sot ngeli me gisht në gojë

shkelzen-berishaDjali i ish kryeministrit Berisha, ka sulmuar sot Edi Ramën për deklaratat e tij kundër presidentit të ri të SHBA, Trump përpara se ai të zgjdhej në këtë post.

Shkëlzen Berisha në një postim në faqen e tij të Facebook shkruan se Rama flet atëherë kur nuk duhet, dhe tani që Trump u zgjodh president ka mbetur me gisht në gojë.

“Të gjithe udheheqesit e botes se lire sot urojne presidentin e zgjedhur te SHBA …. Me perjashtim te karabushit tone qe, llap atehere kur duhet te heshte dhe ngel me gisht ne goje tani qe flasin te gjithë”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ture me prostituta, banda me shqiptarë maskohej si “shoqatë humanitare”

Nje shoqate humanitare vullnetare ishte fasada pas të cilës fshihej një trafik ...