Sulmuesi i kombetares kuqezi fiton dy cmime ne SHBA

gashi-cmimiSulmuesi i Kombëtares shqiptare, Shkëlzen Gashi ka marr një tjetër çmim nga skuadra amerikane, Colorado Rapids.

Gashi i cili para një jave fitoi çmimin e lojtarit të vitit tek skuadra e tij, tashmë ka fituar edhe Këpucën e Artë dhe çmimin e lojtarit më të mirë nga tifozët.

Menjëherë pas çmimit Gashi është shprehur shumë i lumtur dhe krenar që është pjesë e Colorado Rapids.

“WOW, jam shumë krenar. Në vitin e parë me Rapids. Faleminderit të gjithëve mbështetësve”, ka shkruar Gashi në “Facebook”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Europa League, M.United e Roma fitore me aromë kualifikimi

Të mëdhenjtë imponojnë forcën në ndeshjet e Europa League. Manchester United dhe ...