Agjenti 007, Shkëlzen Berisha!

shkelzeni-arminaMos u habisni. Janë në qendër të vëmendjes për lidhjen e tyre.

Armina dhe Shkëlzen Berisha dikur të fshehur në dashurinë e tyre dhe sot më publikë se kurrë, mbeten shumë të komentuar.

Në një foto të publikuar pak orë më parë në instagram, Armina Mevlani shfaqet e veshur në një fustan të kuq.

Në postimin e saj, Armina shkruan: “007 lady”. E vetëndjerë e tillë, Armina ka të gjithë të drejtën e botës të ndihet e dashura e agjentit 007, që në këtë rast i bie të jetë Shkëlzeni.

Vallë a i pëlqen dhe partnerit të saj të jetë një agjent, si i famshmi 007?.v+

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Armina Mevlani: Pse nuk isha sot në protestën e PD-së

Partneri i saj Shkelzen Berisha u pa sot ne protesten para kryeministrise. ...