Shkëlqen në mesin e yjeve ndërkombëtar, shqiptarja më e bukur se kurrë (Foto)

11Ditën e kaluar u bë me dije se kandidate MTV Europe Aëards do të ishte dhe shqiptraja Bebe Rexha. Kantaautorja kandidoi në tre kategori, si Best Neë, Best Push dhe Best Look si dhe ka përformuar një sërë hitesh duke përfshirë edhe këngën e saj më të re I Got You.
Mediat e huaja kanë sjellë momentet më të mira të kantautores me origjinë shqiptare gjatë ceremonisë së rëndësishme të mbajtur në Holandë.
Ndër të tjera nënvizohet fakti se këngëtarja ka realizuar një sërë hitesh për Iggy Azalea, Pitbull, Tinashe, Eminem dhe Rihanna, Selena Gomes Etj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish e dashura demaskon Noizyn, ja çfarë foto i publikon atij

Noizy bëhet sërish subjek bisede nga mediat. Pas Encës, tani një lajm ...