Futbollisti shkatërron Lamborghinin 200 mijë euro: “Kam edhe tre të tjera”

lamborghini-futbollistiShkatërrimi i një Lamborghinin për këtë futbollist duket se nuk është problem. Të hedhësh dëm plot 200 mijë euro gjithashtu. Bëhet fjalë për Jeffrey Schlupp, mbrojtësi i Leicester, i cili mësohet se është përplasur me Lamborghinin e tij teksa lëvizte përgjatë autostradës. Futbollisti ka humbur kontrollin e makinës për shkak të shiut, që po binte në atë zonë.

Makina është shkatërruar plotësisht, por ai e mori me sportivitet:’Nuk ka problem, kam edhe tre të tjera”, i ka thënë ai forcave të shpëtimit.
Intervistuat nga The sun, disa dëshmitarë kanë pranuar që bëhej fjalë për një aksident të rëndë dhe ganezi ka qenë me fat që ka dalë prej andej i palënduar.
Sipas The Sun, mbrojtësi kampion i Anglisë ka në garazhdin e tij një Range Rover Sport, një BMW i8 dhe një Mercedes.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here