Shitësja e perimeve ‘’çmend’’ internetin(Foto)

14996290_331789360513700_342113776_nShitësja e perimeve ‘’çmend’’ internetin(Foto)
Muaj më parë shitësi me sy bojëqielli nga Paksitani u bë I panjohuri më i njohur në internet për shkak të bukurisë së tij. Tani, mendohet se ai ka një rivale. Bëhet fjalë për një vajzë 18 vjecare, Kosum Shrestha e cila është fotografuar duke mbajtur arka me domate në një treg, dhe fotoja është bërë virale.
Një fans ka sugjeruar se shitësi i çajit, tanimë i famshëm, dhe shitësja e perimeve do të ishin një çift perfekt.
 

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

artur-velo16

E pazakonta që ndodhi tek “E diela shqiptare”, i burgosuri hyn në sallë

Dicka e pazakonte ka ndodhur diten e sotme në emisionin “Të shihemi ...