Shkodër, shitësit e duhanit e sulmojnë, shefi i krimit ekonomik u drejton pistoletën

polici-shkoderNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Shkodrës, ku shitësit e duhanit zihen me doganierët. Qytetarët kanë filmuar pamjet e momentit të tensionuar kur qytetarët konfliktohen me doganierët dhe me shefin e krimit ekonomik në policinë e Shkodrës, Pjerin Lazri.

Ky i fundit ka nxjerrë pistoletën në acarim e sipër për të kërcënuar shitësit e duhanit, të cilët kërkojnë të marrin duhanin e sekuestruar.

LEXO EDHE:  "Gati për sulm", kush është i burgosuri në Fier që përgatiste thika brenda në qeli
Kliko per me shume info

Lari shihet në video teksa nxjerr pistoletën, ia drejton njërit prej shitësve dhe më pas e fut sërish në brez. Ky veprim i ka acaruar edhe më keq qytetarët, të cilët kanë hapur derën e makinës, kanë nxjerrë jashtë ç’ka pasur aty dhe kanë qëlluar në drejtim të shefit të krimit ekonomik, raporton “Jeta Osh Qef”.

LEXO EDHE:  Ambasadori shqiptar Selim Belortaja merr çmimin e rëndësishëm në Kinë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here