Shisnin “Ferrari” të vjedhur në Tiranë, në kërkim dy persona

ferrari-ramadanPolicia e Tiranës ka zbuluar një rrjet trafikimi mjetesh të vjedhura dhe ka sekuestruar një mjet tip “Ferrari”.

Në lidhje me këtë ngjarje janë shpallur në kërkim dy persona, mes tyre një italian.

Kliko per me shume info

Sipas Policisë, ata janë S.P. 29 vjeç dhe italiani Filippo Guaraldi, 36 vjeç. Shtetasi italian dyshohet se ka trafikuar në mënyrë të paligjshme në Shqipëri mjetin tip “Ferrari”, i dyshuar i vjedhur në Itali.

LEXO EDHE:  Zbulohet shuma, ja sa para u paguan për vrasjen e Komisarit Cuku

Nga hetimet e kryera rezulton se ky shtetas është ndihmuar nga shtetasi S. P. për kryerjen e këtij veprimi të paligjshëm.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here