Kjo vajzë 18-vjecare shet virgjërinë për 1 milion euro

shet-virgjerineNjë vajzë 18 vjeçare ka vendosur të shesë virgjërinë e saj në mënyrë që të mbledhë para për t’i blerë një shtëpi prindërve të saj, të cilët pritet të dëbohen në shkurt.

E reja që është identifikuar me emrin Aleexandra Kefreen, besohet të jetë nga Europa Lindore.

Ajo planifikon të nxjerrë në ankand seks për jo më pak se 1 milion Euro.

Sipas saj, prindërit nuk e kanë idenë se çfarë po bën ajo që ata të mos përfundojnë në rrugë.

Adoleshentja u frymëzua ta vendoste reklamën në një agjenci eskore online, pasi pa filmin Indecent Proposal – ku personazhi i Robert Redford i ofron Demi Moore 1 miliard paund për të kaluar natën me të.

“Kur isha 15 vjeç pash një film në TV që fliste për një vajzë e cila shiti veten për një natë. Ndoshta mund ta bëj këtë me virgjerinë time,” tha ajo për prezantuesit Holly ëilloughby dhe Phillip Schofield.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

mannequin-challenge

“Mannequin Challenge” më i realizuar në Shqipëri (Video)

Pas kovave me akuj mbi kokë, rrjeti është pushtuar nga një tjetër ...