Kjo vajzë 18-vjecare shet virgjërinë për 1 milion euro

shet-virgjerineNjë vajzë 18 vjeçare ka vendosur të shesë virgjërinë e saj në mënyrë që të mbledhë para për t’i blerë një shtëpi prindërve të saj, të cilët pritet të dëbohen në shkurt.

E reja që është identifikuar me emrin Aleexandra Kefreen, besohet të jetë nga Europa Lindore.

Kliko per me shume info

Ajo planifikon të nxjerrë në ankand seks për jo më pak se 1 milion Euro.

LEXO EDHE:  Llotaria Amerikane, si do të dalin fituesit?

Sipas saj, prindërit nuk e kanë idenë se çfarë po bën ajo që ata të mos përfundojnë në rrugë.

Adoleshentja u frymëzua ta vendoste reklamën në një agjenci eskore online, pasi pa filmin Indecent Proposal – ku personazhi i Robert Redford i ofron Demi Moore 1 miliard paund për të kaluar natën me të.

“Kur isha 15 vjeç pash një film në TV që fliste për një vajzë e cila shiti veten për një natë. Ndoshta mund ta bëj këtë me virgjerinë time,” tha ajo për prezantuesit Holly ëilloughby dhe Phillip Schofield.

LEXO EDHE:  Ja pse mbretëresha e Anglisë e feston dy herë ditëlindjen

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here