Sheshoni barkun tuaj për pak ditë, ndiqni këto këshilla

UntitledFemra, dëshira për të pasur një bark të sheshtë është shumë e madhe për të gjithë ju. Ndonjëherë duket e pamundur, por mjekët rekomandojnë gjithmonë shumë mënyra. Një ndër tyre është dhe receta më e fundit. Si fillim nëse doni të hiqni qafe yndyrën e tepërt të mbledhur rreth zonës së barkut, ju duhet të qëndroni sa më larg yndyrnave të ngopura, të konsumoni sa më shumë ushqime të shëndetshme, të bëni ushtrime fizike dhe të flini gjumë mjaftueshëm.
Ju paraqesim një recetë me një lëng i cili do t’iu ndihmojë të digjni dhjamin në barkun tuaj. Përbërësit e tij janë idealë kur bëhet fjalë për luftën ndaj shëndetit të tepërt, metabolizmin dhe rritjen e nivelit të enregjisë së trupit:
Përbërësit:
1 limon
1 copë xhenxhefil
1 grusht spinaq
1 gotë ujë
Përgatitja:
Vendosini të gjithë përbërësit në një blender dhe lërini të përgatiten për disa minuta. Lëngun e përgatitur pijeni me stomakun bosh, një orë para se të hani mëngjesin. Rezultatet do të jenë shumë të dukshme për vetëm 20 ditë, shkruan Shije. Kjo, falë kësaj pijeje të mrekullueshme dhe pa asnjë përpjekje të mundimshme..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.