Sherri i momentit, vritet 23-vjecari në Vlorë, policia shpall në kërkim autorin

1471427902policia-vloreNje vrasje me arme zjarri ka ndodhur diten e sotme ne Vlore. Policia ben me dije se rreth orës 12:34, në fshatin Vranisht në Vlorës ka ndodhur një vrasje me armë zjarri.

Policia e Vlorës ka shkuar në vendngjarje dhe nga veprimet e para hetimore ka konstatuar se në fshatin Vranisht, ka mbetur i vrarë me armë zjarri “Automatik” shtetasi F.V., rreth 23 vjeç, me banim në këtë fshat, i cili ka gjetur vdekjen e menjëhershme në vend për shkak të plagëve të rënda.

LEXO EDHE:  Padi 7 zyrtarëve që legalizuan ndërtesat e paligjshme në autostradën Tiranë-Durrës
Kliko per me shume info

Policia ka identifikuar autorin e dyshuar të krimit, shtetasin Marjo Ribaj, rreth 23 vjeç, banues në fshatin Vranisht.

Akti i krimit ka ndodhur pranë banesës së viktimës, pas një konflikti të çastit për motive të dobëta.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Policia ka ngritur grupe të posaçme kontrolli në kërkim të autorit të krimit në rrugët dalëse të këtij fshati në drejtim të fshatrave të tjerë.

LEXO EDHE:  Policia flet për shpërthimin që tronditi Fierin, tritol makinës, plagoset rëndë shoferi

Policia ka bere me dije se po punohet për kapjen e te dyshuarit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here