Sherr mes këngëtaresh, Kida: Nuk harxhoj kohë për të folur për të(Video)

kida-1-2Konflikti mes Kidës dhe Adelina Berishës duket se nuk është shuar. Ashtu sikurse u përfol javët e fundit për një konflikt mes këngëtareve, Kida ka thyer më në fund heshtjen. E pyetur nga gazetari i In Report, Kida ka folur për Adelinën duke thënë se ajo jo vetëm që nuk është fanse e saj, por nuk do donte asnjëherë të harxhonte kohë duke folur kohë duke folur për një njeri kaq të parëndësishëm për të. Njëkohësisht ka reaguar edhe kolegu i saj Getinjo, i cili është shprehur se pavarësisht përpjekjeve për ta bërë Adelinën pjesë të grupit, nuk ia dolën dot. Më konkretisht ndiqni intervistën e plotë!

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Publikohen pamjet e frikshme të grabitjes së Kim Kardashian

Disa pamje të frikshme që tregojnë skenën e dhomës së hotelit ku ...