Sherr masiv në doganë, shkelma, grushta e shpulla në çdo drejtim

Një sherr masiv ka ndodhur në Doganën e Kapshticës në datë 21 nëntor.
Sipas raportuesit që dërgoi videon në redaksine tonë, arsyeja ka qenë krejt banale. Gjithë këta burra të mëdhenj janë zënë për rradhën se cili do të kalonte i pari për në doganën greke.

Madje në video është një moment ku duket një i moshuar që mezi hedh hapat por që nxiton të rrahë njërin prej burrave.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Arma” e re kundër terrorizmit, vendi që stërvit shqiponjat për të rrëzuar dronet

Franca prej kohësh është duke stërvitur shqiponjat për të kapur dhe rrëzuar dronët. ...