Sherr masiv në Londër, 30 nxënës shtrijnë përtokë punonjësit e policisë

Një sherr masiv ka ndodhur në një rrugë të Londërs ku janë përfshirë të paktën 30 nxënës dhe dy oficerë Policie.
“Daliy Mail” raporton se një grup nxënësish ishin mbledhur jashtë një shkolle për të parë një sherr mes dy vajzave, por kur kanë ndërhyrë policët  gjendja është përshkallëzuar dhe ata kanë nisur të sulmojnë oficerët.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron ‘reality show’ në Rusi, dy femra me bikini rrihen në pishinë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një ‘reality show’ në Rusi ...