VIDEO/ Sherr me grushte dhe shqelma në Korçë

Ndërkohë që të gjithë qytetarët e Tiranës dhe jo vetëm janë akoma të shqetësuar për shkak të përmbytjeve të pazakonta që ndodhën ditën e sotme, ku u shënuan tre viktima, ka pasur edhe nga ata njerëz që nuk kanë dashur t’ia dinë aspak për këtë situatë kaotike në vend.

Konkretisht po flasim për rinjtë që shihni në videon e mëposhtme të filmuar me kamera amatore në Korçë.

Këta djem nuk kanë menduar aspak për përmbytjen në Shqipëri, pasi kanë qenë të zënë në konfliktin që kishin me njëri-tjetrin i cili ka përfunduar në një “wrestling” në sy të qytetarëve.

Sigurisht e thamë edhe më parë që Korça ka qenë një ndër qytetet që sot në Shqipëri nuk ka pasur probleme të përmbytjeve, prandaj nga ky qytet raportohen hallë të tjera të njerëzve.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

fier-policia

Krim horror në Fier, burri hedh gruan nga dritarja e tualetit pas sherrit

Një qytetare e quajtur Liljana Ruko, ka humbur jetën në mënyrë tragjike. ...