Mënyra sesi flirtojnë shenjat e horoskopit, ku bëni pjesë ju?

635940141086397112-1350155302_science-flirting-holderMënyra sesi flirtojnë shenjat e horoskopit, ku bëni pjesë ju?
Flirtimi është pjesë e jetës, dhe secila shenjë horoskopi ka mënyrën e tij.
Dashi: Flirtonn me të gjithë padashje
Demi: Flet për seksin
Binjakët: Shumë të turpshëm
Gaforrja: I ofron gjëra
Luani: I bën të gjithë të skuqen
Virgjëresha: Thjesht nuk e kupton
Peshorja: Bën joshësen
Akrepi: Nuk dorëzohet
Shigjetari: Vdes
Bricjapi: Bën shumë kontakte fizike
Ujori: Mendon për gjërat perfekte për të thënë më vonë
Peshqit: Përdor ndonjë shprehje të njohur

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Katër rregullat e arta për gjumë të shëndetshëm

Bini në gjumë 30 minuta ose më pak, nuk zgjoheni më shumë ...