Mënyra sesi flirtojnë shenjat e horoskopit, ku bëni pjesë ju?

635940141086397112-1350155302_science-flirting-holderMënyra sesi flirtojnë shenjat e horoskopit, ku bëni pjesë ju?
Flirtimi është pjesë e jetës, dhe secila shenjë horoskopi ka mënyrën e tij.
Dashi: Flirtonn me të gjithë padashje
Demi: Flet për seksin
Binjakët: Shumë të turpshëm
Gaforrja: I ofron gjëra
Luani: I bën të gjithë të skuqen
Virgjëresha: Thjesht nuk e kupton
Peshorja: Bën joshësen
Akrepi: Nuk dorëzohet
Shigjetari: Vdes
Bricjapi: Bën shumë kontakte fizike
Ujori: Mendon për gjërat perfekte për të thënë më vonë
Peshqit: Përdor ndonjë shprehje të njohur

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.