Shenja e horokopit e cila priret të tradhëtojë më shumë

Horoscope-Zodiac-Signs.com_-300x300Dashi– Spikat për guston e joshjes, por nëse shkon më shumë se kaq, ndodh sepse nuk është i dashuruar.
Demi– Mund të jetë viktimë e nevojës për të joshur dhe për të pastruar ndërgjegjen e pistë e mbulon partnerin zyrtar me dhurata
Binjakët– Ju pëlqejnë të joshin më shumë me fjalë se sa me vepra. Janë të prirur drejt tradhëtive virtuale.
Gaforrja– Tradhton kur ndihet shumë i lënë pas dore, dhe kur në dashuri humb vëmendjen.
Luani– Normalisht është shumë besnik dhe mund të tradhëtojë vetëm kur shikon që nuk e ka vëmendjen e partnerit, por nëse tradhëtohet bëhet shumë i ashpër.
Virgjëresha– Tradhëton shumë rrallë dhe nëse arrin në këtë pikë, është pasi ka kuptuar se partneri nuk e vlerëson.
Peshorja– Mund të jepet ndaj flirtimeve, por zakonisht nuk tradhton.
Akrepi– Nëse do ti jepej një mundësi e mirë, nuk do e linte që ti shpëtonte.
Shigjetari– Tradhton sa herë ka nevojë për emocione të reja dhe eksperienca argëtuese. Nëse tradhëtohet është në gjendje që të falë dhe të harrojë.
Bricjapi– Nuk është i prirur drejt tradhëtisë, pasi ka nevojë që të programojë çdo gjë me detaje dhe për të lindurit e kësaj shenje kjo gjë është e lodhshme.
Ujori– I paduruar dhe kurioz, mund të tradhëtojë kur tërhiqet nga intriga. Do si ti fshehë tradhëtitë.
Peshqit– Tradhëtojnë vetëm për dashuri, vetëm kur e di se do të gjejë nga ana tjetër një ndjenjë të madhe dhe emocione të reja

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here