Shekndija Mujaj provokon topless në Instagram(Foto)

111E larguar për pushime, këngëtarja Shkëndije Mujaj gjen kohë dhe për fansat e saj… që ti provokojë! Edhe sot sic do herë ajo poston një foto në Instagram, e cila paraqitet bombastike. Këtu duket se Shkëndija është e zhveshur krejtësisht po ajo ka sjellë vetëm pjesën lart në fotogarfi, ku i shihet gjoksi bombastik dhe fytyra me plot intervenime me photoshop.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shqiptarja në krah të aktores Jessica Alba në “Oscar 2017”

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti nuk mungoi edhe këtë vit evenimentit më të ...