Shekndija Mujaj provokon topless në Instagram(Foto)

111E larguar për pushime, këngëtarja Shkëndije Mujaj gjen kohë dhe për fansat e saj… që ti provokojë! Edhe sot sic do herë ajo poston një foto në Instagram, e cila paraqitet bombastike. Këtu duket se Shkëndija është e zhveshur krejtësisht po ajo ka sjellë vetëm pjesën lart në fotogarfi, ku i shihet gjoksi bombastik dhe fytyra me plot intervenime me photoshop.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.