Shefi më i mirë në botë! Apartamente e makina dhuratë për punonjësit e tij

savji-dholakiaKy që shihni në foto është Savji Dholakia, pronar i kompanisë indiane Diamanti H.K. Exports.

Dholakia është i njohur jo vetëm për pagën dhe të ardhurat prej miliardash të tij, por edhe bujarinë e tij të jashtëzakonshme.

Ai shpesh surprizon punonjësit e kompanisë së tij duke ju bërë dhurata të shtrenjta si apartamente e makina.
Gjatë viteve të fundit ky miliarder zemërgjerë ka dhënë rreth 400 apartamente dhe 1260 makina për punonjësit e kompanisë./LajmiFundit.al/

makina-dhurate

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rrefimi/ “Burri ka harruar të bëjë seks, por ajo që më bën pacienti më ka marrosur”

E martuar prej 10 vitesh, ajo tradhton për herë të parë bashkëshortin ...