“Shpëthejnë” tifozët Kuq e Zi, sharje në kor ndaj Armando Dukës

duka2016Tifozët Kuq e Zi kanë shpërthyer në sharje e thirrje banale ndaj Presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka.

Me sa duket masat e rrepta të policisë, që nuk ka lejuar as banderola në stadium, kthimi në kufi i tifozëve shqiptar nga Maqedonia “Shvercerat e Shkupit”, largimi nga ndeshja i “Plisave” nga Prishtina dhe së fundmi goli i Izraelit, kanë irrituar së tepërmi tifozët Kuq e Zi të pranishëm në stadium. “Elbasan Arena” është mbushur dhe po gumëzhin për minuta të tëra nga thirrjet e sharrje në kor dhe fishkëllimat e pakënaqësisë ndaj Presidentit të FSHF-së, Armand Duka.

LEXO EDHE:  Unai Emery do të shkarkohet, Neymar: Dua Luis Enrique tek PSG
Kliko per me shume info

Kombëtarja po humbet me rezultat 3:0 në “Elbasan Arena”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here