Shantazhoi kolegen me video intime, ja si u arrestua efektivi i ushtrise ne Tirane

shantazh-640x340Gersian Dumi është një 23 vjeçar i cili ka përfunduar në prangat e policisë nën akuzën e veprës penale “Shtëngim me anë të kanosjes”.
Dumi është pjesëtar i forcave të armatosura të Republikës së Shqipërisë dhe është dencuar nga kolegia e tij.

Sipas Policisë, i arrestuari prej rreth një muaji kërcënonte kolegen se tij me iniciale E. K. Që të kryenin marrëdhënie seksuale, në të kundërt ai do i publikonte një video intime.

Në fund E. K. ka pranuar duke i lënë takimin në periferi të kryeqytetit, në afërsi “Vilave Gjermane”, por më herët ajo kishte njoftuar policinë për kërcënimet.

Në momentin që dy të rinjtë kolegë dhe pjësëtarë të F.A. janë takuar, policia ka bërë prangosjen e Dumit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ngjarjet e fundit/ Frroku mungon në seancë, prokuroria kërkon 16 vjet burg për mikun e tij

Mësohet se prokuroria ka shtyre ditën e sotme dhënien e pretencës për ...