Përziej shampon dhe balsamin tuaj me kripë, efekti do t’ju mahnisë

UntitledFloku i yndyrshëm e ka një shpëtim. Rekomandohet që në shampon e flokut tuaj të shtoni pak kripë dhe lajeni flokun si gjithmonë. Ndryshimi do jetë i dukshëm që në fillim. Po ashtu, do jetë një veprimm shumë i zgjuar në qoftë se ju do të shtoni kripë edhe në balsamin tuaj. Kalojeni masën në flokë dhe lëreni të veprojë për 20 minuta. Do të shihni që flokët do të duken me më shumë volum dhe pa funde të djegura.
Për lëkurën e fytyrës
Në këtë rast, nuk është e nevojshme të shtoni kripë në të gjithë sapunin e lëngshëm me të cilin lani fytyrën! Mjafton të hidhni fare pak në dorë, të krijoni shkumë bashkë me kripën dhe të lani fytyrën. Pas shpëlarjes do të eleminohen të gjitha qelizat e vdekura!
Kripa duhet të jetë e trashë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Aventura e cmendur e ciftit amerikan…

Pete Thuli 24 dhe Tailor Bucher 23 vjeçe, janë çifti amerikan që ...