Sërish nudo, por këtë herë Kallashi tërheq vëmëndje për… (Foto)

KALLASHIIIIKallashi me një tjetër foto nudo. Kjo në fakt është dicka e zakonshme për ne, por ajo që na surprizoi nga valltarja Donjeta, ishin çarçafët që përdor ajo. Mbrapa trupit të saj nudo shihen disa figura të filmave vizatimor, më saktë, të personazhit Bugs Bunny.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vajza e Ornela Mutit, nudo para mamasë dhe njerkut

Realizimi i fotove nudo nuk përbën më një kompleks për shumicën e ...