DATA/ Ja kur starton seriali me Tuba Buyukustun dhe Kivanc Tatlitug

kivanc-tuba-elifNesër starton seriali që pritet të thyejë rekorde me aktorët e njohur Tuba Buyukustun dhe Kivanc Tatlitug.

Të dy aktorët janë të njohur edhe për publikun shqiptar pasi kanë marrë pjesë në seriale që kanë bërë bujë edhe në Shqipëri.

Tuba rrëmbeu zemrat e shqiptarëve në serialin “Diamante dhe Dashuri” ku luajti personazhin Elif, ndërsa Kivanc ka luajtuar në disa seriale që janë transmetuar në vendin tonë shkruan LajmiFundit.al.

Fillimisht ky serial do të nisë transmetimin në Turqi në “Star Turk” e më pas pritet të transmetohet edhe në vendet e tjera.

“Edhe një ditë”- shkruan Tuba në llogarinë e saj në Instagram./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...