Sensuale dhe provokuese, modelja vjen me një set të ri fotografik(Foto)

modelja-olympiaOlympia Valance cmend fansat me setin e fundit fotografik. Sensuale dhe shumë provokuese, modelja 23 vjecare arriti të tërhiqte vëmëndje dhe të merrte shumë pikë me projektin e fundit.
Ajo është shfaqur tepër seksi teksa ka pozuar me të brendshme e veshje me dantellë për firmën britanike Gossard.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...